Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Sukcesywna dostawa wędlin i produktów mięsnych na potrzeby Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu – II część.
Numéro de référence: MCUS.DZP.373-13/2023
II.1.2)Code CPV principal15100000 Produits de l'élevage, viande et produits à base de viande
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wędlin i produktów mięsnych na potrzeby Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu. 2. Wspólny Słownik Zamówień: CPV 15100000-9 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne; CPV 15131130-5 Wędliny, CPV 15131100-6 Produkty mięsno-wędliniarskie, 15131134-3 Kaszanka i inne wędliny krwiste, CPV 15131310-1 Pasztety.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15131130 Saucisses
15131100 Produits à base de chair à saucisse
15131134 Boudin noir et autres saucisses à base de sang
15131310 Pâté
II.2.4)Description des prestations:
1. Wykonawca będzie dostarczał przedmiot umowy do magazynu żywnościowego mieszczącego się w Domu Pomocy Społecznej (DPS) przy ul. Karmelkowej 25 we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji określają: 1) Kalkulacja cenowa (Załącznik Nr 2 do SWZ); 2) Projekt umowy (Załącznik Nr 7 do SWZ). UWAGA: Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie Kodeks cywilny i ustawie Prawo zamówień publicznych. Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania zamówienia zgodnie z przepisami prawa mającymi zastosowanie w niniejszym przedmiocie zamówienia. 3. Wymagany Okres Gwarancji Jakości oraz warunki rękojmi na dostarczony przedmiot zamówienia – został określony w Projekcie umowy- Załącznik Nr 7 do SWZ i w Formularzu ofertowym – Załącznik nr 1 do SWZ.