Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на компютърна техника и друго оборудване за нуждите на ЮЗУ “Неофит Рилски”
Numéro de référence: ОП-09-00-6
II.1.2)Code CPV principal30200000 Matériel et fournitures informatiques
II.1.4)Description succincte:
Доставка на компютърна техника и друго оборудване за нуждите на ЮЗУ “Неофит Рилски” по пет обособени позиции: № 1. Доставка на компютърна конфигурация, № 2. Доставка на преносими компютри, № 3. Доставка на прожектиращо оборудване, № 4. Доставка на принтираща техника и № 5. Доставка на сървъри и сторидж. Пълното описание на изискванията за настоящата поръчка е дадено в приложените по обособени позиции към настоящата документация „Техническа спецификация”.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Доставка на компютърна конфигурация
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)30230000 Matériel informatique
II.2.4)Description des prestations:
Предмет на обособената позиция е доставка на:
Настолен компютър - 170 бр.
Монитор - 170 бр.
Доставка на преносими компютри
Lot nº: 2
Преносим компютър 1 - 110 бр.
Преносим компютър 2 - 70 бр.
Преносим компютър 3 - 40 бр.
Преносим компютър 4 - 4 бр.
Доставка на прожектиращо оборудване
Lot nº: 3
Прожектор 1 - 38 бр.
Прожектор 2 - 10 бр.
Доставка на принтираща техника
Lot nº: 4
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)30232000 Périphériques (appareils)
Принтер - 35 бр.
Монохромно многофункционално устройство А4 - 40 бр.
Цветно многофункционално устройство А4 - 7 бр.
Доставка на сървъри и сторидж
Lot nº: 5
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)48820000 Serveurs
Мейнстрийм сървър - 1 бр.
WIO IoT сървър - 1 бр.
Сторидж сървър (NAS) (вкл. 12 броя SATA HDD) - 1 бр.
Сторидж сървър (NAS) (вкл. 6 броя SATA HDD) - 3 бр.