Nous sommes heureux de vous annoncer que la nouvelle version du portail TED sera déployée le 29 janvier 2024 (date indicative à confirmer). Vous souhaitez découvrir les nouvelles fonctionnalités, les améliorations et les incidences sur les utilisateurs? Nous vous invitons à consulter notre article pour en savoir plus sur les principaux changements et les nouvelles fonctionnalités.
Des bogues affectent l’affichage des formulaires électroniques. Nous nous employons à résoudre ce problème. En attendant, vous pouvez consulter cette page pour en savoir plus et obtenir des conseils.
4e atelier avec les réutilisateurs de données TED le 14 décembre 2023: les inscriptions sont ouvertes
Marché de travaux - 302567-2023
Tchéquie-Vsetín: Travaux de construction de passages supérieurs pour piétons
2023/S 097-302567
Rectificatif
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Cyklostezka Rokytenka – I. část – úsek č. 2 (od areálu Kotrla po Irisu)
Numéro de référence: MUVS-S 7150/2023
II.1.2)Code CPV principal
45233261 Travaux de construction de passages supérieurs pour piétons
II.1.4)Description succincte:
Předmětem podlimitní veřejné zakázky jsou stavební práce na akci „Cyklostezka Rokytenka – I. část – úsek č. 2 (od areálu Kotrla po Irisu)“.
Veřejná zakázka řeší výstavbu nové cyklostezky, která se ve své větší části nachází na ocelové konstrukci uložené na betonových podpěrách a lemuje silnici I/69 v Rokytnici u Vsetína. Zbytek trasy je provedený ze zámkové dlažby. Cyklostezka bude osvětlena VO a bude nutné provést přeložku vodovodu a zřídit nové odběrné místo a přípojkou NN.
Objektová skladba:
SO 001 – PŘÍPRAVA STAVENIŠTĚ
Předmětem stavebního objektu je příprava a uvolnění území pro výstavbu cyklostezky, a to odstraněním ruderálního porostu, pokácení vzrostlých stromů včetně odstranění pařezů v trase budoucí cyklostezky a v potřebném rozsahu i pro dočasný zábor staveniště. Dále potom náhradní výsadba za vykácené stromy.
SO 101 – CYKLOSTEZKA – ÚSEK Č. 2
SO 102 – PROVIZORNÍ KOMUNIKACE
SO 103 – STAVEBNÍ ÚPRAVY PROPUSTKU EV. Č. 69-001P
SO 201 – OPĚRNÁ ZEĎ
SO 202 – OCELOVÁ LÁVKA
Předmětem stavebního objektu je výstavba ocelové lávky o celkové délce 415 m.
SO 203 – STAVEBNÍ ÚPRAVY OPĚRNÉ ZDI
SO 204 – PŘELOŽKA ZASTÁVKOVÉHO PŘÍSTŘEŠKU
Přístřešek
Opěrná zídka
SO 401 – VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ – ÚSEK Č. 1
Podrobnější informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.