Supplies - 302587-2018
Czech Republic-Olomouc: Electric motors, generators and transformers
2018/S 133-302587
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
RCPTM/PřF – Automaticky řízená impedanční přizpůsobovací jednotka pro RF zdroje
II.1.2)Main CPV code
31100000 Electric motors, generators and transformers
II.1.4)Short description:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka vyrovnávací impedanční jednotky pro RF zdroj pro minimalizaci ztrát výkonu při přenosu RF napětí na elektrodu v plazmatické aparatuře. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena viz odst. 2.2 Dokumentace.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Součástí dodávky musí být veškeré nezbytné zařízení, umožňující úplnou instalaci kompletního požadovaného zařízení, a to bez dalších zásahů a nákladů ze strany Zadavatele k dosažení všech parametrů požadovaných Zadavatelem v Dokumentaci.