Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Raamovereenkomst Openbare Verlichting 2023
Numéro de référence: 2022-SB-029
II.1.2)Code CPV principal45316000 Travaux d'installation de systèmes d'illumination et de signalisation
II.1.4)Description succincte:
De Raamovereenkomst Openbare Verlichting 2023 betreft een raamovereenkomst in de vorm van een RAW-Raamovereenkomst voor de het leveren, plaatsen, aansluiten en vervangen van openbare verlichting (OVL), het plaatsen van schakelkasten en de benodigde bekabeling. De overeenkomst is bedoeld voor de aanleg van nieuwe OVL en de vervangingsopgave van OVL, onder andere LED verlichting en toepassing van dynamische verlichting waar dat van toepassing is. Binnen deze raamovereenkomst kunnen ook projecten voor smart city functionaliteiten uitgevraagd worden.