Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Laboratorium badań przedklinicznych z wykorzystaniem technik izotopowych cz IV: Wyposażenie laboratorium radiochemicznego (1a i 1b)”
Numéro de référence: POUZ-361/122/2023/WCH
II.1.2)Code CPV principal38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa urządzeń do laboratorium badań przedklinicznych z wykorzystaniem technik izotopowych cz IV: Wyposażenie laboratorium radiochemicznego (1a i 1b).Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (6). Ofertę można złożyć na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia, zwane dalej w SWZ Pakietami: Pakiet 1: Dostawa analizatora promieniowania do chromatografii Pakiet 2: Dostawa zestawu mierników skażeń Pakiet 3: Dostawa zestawu mierników mocy dawki Pakiet 4: Dostawa wirówki laboratoryjnej Pakiet 5: Dostawa zestawu wag laboratoryjnych Pakiet 6: Dostawa systemu do pracy ze zwierzętami laboratoryjnymi. W związku z tym, każdą wyspecyfikowaną w SWZ część zwaną Pakietem (6) należy traktować jako oddzielny przedmiot zamówienia (oddzielne zamówienia), wszelkie postanowienia znajdujące się w SWZ dotyczące oferty należy rozumieć jako oferty częściowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych.