Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Imunohematologinio analizatoriaus nuomos (panaudos) ir reagentų bei papildomų priemonių darbui su juo pirkimas
II.1.2)Code CPV principal33696000 Réactifs et produits de contraste
II.1.4)Description succincte:
VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė numato įsigyti imunohematologinį analizatorių nuomai (panaudai) ir reagentus bei papildomas priemones darbui su juo.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)38434000 Analyseurs
II.2.4)Description des prestations:
1. Imunohematologinių tyrimų sistemos analizatoriaus (1 vnt.) nuoma (panauda) - 1 vnt.
2. Reagentai bei papildomos priemonės imunohematologinių tyrimų sistemos analizatoriui - apie 165420 tyrimų.