Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Podpora a rozvoj aplikačno-integračného prostredia ŽSR
II.1.2)Code CPV principal72200000 Services de programmation et de conseil en logiciels
II.1.4)Description succincte:
Predmetom zákazky sú licencie a služby nevyhnutné na podpora a rozvoj aplikačno-integračného prostredia ŽSR, aj rozvoja IS v súlade s požiadavkami prevádzkovateľov IS na zabezpečenie poskytovania služieb dopravnej cesty.
Ďalšie informácie a požiadavky na predmet zákazky sú súčasťou súťažných podkladov ako aj ostatnej zadávacej
dokumentácie poskytnutej obstarávateľom prostredníctvom svojho profilu v lehote na predkladanie ponúk.