Un bogue affecte l’affichage des URL dans les formulaires électroniques. Nous nous employons à résoudre le problème Dans l’intervalle, nous vous suggérons de supprimer la virgule (ou tout autre caractère spécial) apparaissant à la fin de l’URL. Veuillez nous excuser pour ce désagrément.
Services - 302729-2023
Roumanie-Cluj-Napoca: Services de nettoyage de bureaux
2023/S 097-302729
Avis de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Acord cadru de Servicii de curatare a birourilor la unităţile fiscale teritoriale ale DGRFP Cluj-Napoca.
Numéro de référence: 4426336_2023_PAAPD1416725
II.1.2)Code CPV principal
90919200 Services de nettoyage de bureaux
II.1.4)Description succincte:
- Servicii de curăţare a birourilor.
LOTUL 1
a). Cantitatea minima de ore de lucru estimata pentru acordul cadru este de 1.074,66 de ore cu o valoare estimata de 24.717,18 lei, iar cantitatea maxima de ore de lucru estimata pentru acordul cadru este de 12.895,92 de ore, cu o valoare estimata de 296.606,16 lei.
b). Cantitatea minima de ore de lucru estimata pentru contract subsecvent este de 1.074,66 de ore cu o valoare estimata de 24.717,18 lei, iar cantitatea maxima de ore de lucru pentru contract subsecvent este de 3.223,98 de ore cu o valoare estimata de 74.151,54 lei.
LOTUL 2
a). Cantitatea minima de ore de lucru estimata pentru acordul cadru este de 826,70 de ore cu o valoare estimata de 19.014,10 lei, iar cantitatea maxima de ore de lucru estimata pentru acordul cadru este de 9.920,40 de ore cu o valoare estimata de 228.169,20 lei.
b). Cantitatea minima de ore de lucru estimata pentru contract subsecvent este de 826,70 de ore cu o valoare estimata de 19.014,10 lei, iar cantitatea maxima de ore de lucru pentru contract subsecvent este de 2.480,10 de ore cu o valoare estimata de 57.042,30 lei.
LOTUL 3
a). Cantitatea minima de ore de lucru estimata pentru acordul cadru este de 165,33 de ore cu o valoare estimata de 3.802,59 lei, iar cantitatea maxima de ore de lucru estimata pentru acordul cadru este de 1.818,63 de ore cu o valoare estimata de 41.828,49 lei.
b). Cantitatea minima de ore de lucru estimata pentru contract subsecvent este de 165,33 de ore cu o valoare estimata de 3.802,59 lei, iar cantitatea maxima de ore de lucru pentru contract subsecvent este de 495,99 de ore cu o valoare estimata de 11.407,77 lei.
LOTUL 4
a). Cantitatea minima de ore de lucru estimata pentru acordul cadru este de 744,00 de ore cu o valoare estimata de 17.112,00 lei, iar cantitatea maxima de ore de lucru estimata pentru acordul cadru este de 8.928,00 de ore cu o valoare estimata de 205.344,00 lei.
b). Cantitatea minima de ore de lucru estimata pentru contract subsecvent este de 744,00 de ore cu o valoare estimata de 17.112,00 lei, iar cantitatea maxima de ore de lucru pentru contract subsecvent este de 2.232,00 de ore cu o valoare estimata de 51.336,00 lei.
LOTUL 5
a). Cantitatea minima de ore de lucru estimata pentru acordul cadru este de 661,34 de ore cu o valoare estimata de 15.210,82 lei, iar cantitatea maxima de ore de lucru estimata pentru acordul cadru este de 7.936,08 de ore cu o valoare estimata de 182.529,84 lei.
b). Cantitatea minima de ore de lucru estimata pentru contract subsecvent este de 661,34 de ore cu o valoare estimata de 15.210,82 lei, iar cantitatea maxima de ore de lucru pentru contract subsecvent este de 1.984,02 de ore cu o valoare estimata de 45.632,46 lei.
LOTUL 6
a). Cantitatea minima de ore de lucru estimata pentru acordul cadru este de 454,70 de ore cu o valoare estimata de 10.458,10 lei, iar cantitatea maxima de ore de lucru estimata pentru acordul cadru este de 5.456,40 de ore cu o valoare estimata de 125.497,20 lei.
b). Cantitatea minima de ore de lucru estimata pentru contract subsecvent este de 454,70 de ore cu o valoare estimata de 10.458,10 lei, iar cantitatea maxima de ore de lucru pentru contract subsecvent este de 1.364,10 de ore cu o valoare estimata de 31.374,30 lei.
Contractele subsecvente se vor atribui lunar, trimestrial sau in functie de fondurile bugetare alocate si necesitatile autoritatii contractante.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 1 079 974.89 RON
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour un seul lot
Nombre maximal de lots pouvant être attribués à un soumissionnaire: 6
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Bistrita.
Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Asigurarea serviciilor de curatare a birourilor la sediile din jud. Bistrita-Nasaud, conform caietului de sarcini.
Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Satu Mare.
Lot nº: 5
Asigurarea serviciilor de curatare a birourilor la sediile din jud. Satu Mare, conform caietului de sarcini.
Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Bihor.
Lot nº: 2
Asigurarea serviciilor de curatare a birourilor la sediile din jud. Bihor, conform caietului de sarcini.
Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Maramures.
Lot nº: 4
Asigurarea serviciilor de curatare a birourilor la sediile din jud. Maramures, conform caietului de sarcini.
Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Salaj.
Lot nº: 6
Asigurarea serviciilor de curatare a birourilor la sediile din jud. Salaj, conform caietului de sarcini.
Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Cluj.
Lot nº: 1
Asigurarea serviciilor de curatare a birourilor la sediile din jud. Cluj, conform caietului de sarcini.