II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Opravy a servis vozidel kategorie M1 a N1 - Regiony ČR - finanční leasing (FL)
Numéro de référence: 320230048
II.1.2)Code CPV principal50100000 Services de réparation et d'entretien de véhicules et d'équipements associés et services connexes
II.1.4)Description succincte:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opravy, servis a údržba vozidel M1 a N1 vozového parku zadavatele pořízeného formou finančního leasingu, a to pro jednotlivé regiony ČR.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 57 793 285.00 CZK
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Opravy a servis vozidel kategorie M1 a N1 - Regiony ČR - finanční leasing (FL) - část 1
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)50100000 Services de réparation et d'entretien de véhicules et d'équipements associés et services connexes
II.2.4)Description des prestations:
Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky jsou opravy, servis a údržba vozidel M1 a N1 vozového parku zadavatele v regionu Praha.
Opravy a servis vozidel kategorie M1 a N1 - Regiony ČR - finanční leasing (FL) - část 2
Lot nº: 2
Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky jsou opravy, servis a údržba vozidel M1 a N1 vozového parku zadavatele v regionu jižní Čechy.
Opravy a servis vozidel kategorie M1 a N1 - Regiony ČR - finanční leasing (FL) - část 3
Lot nº: 3
Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky jsou opravy, servis a údržba vozidel M1 a N1 vozového parku zadavatele v regionu západní Čechy.
Opravy a servis vozidel kategorie M1 a N1 - Regiony ČR - finanční leasing (FL) - část 4
Lot nº: 4
Předmětem plnění části 4 veřejné zakázky jsou opravy, servis a údržba vozidel M1 a N1 vozového parku zadavatele v regionu severní Čechy.
Opravy a servis vozidel kategorie M1 a N1 - Regiony ČR - finanční leasing (FL) - část 5
Lot nº: 5
Předmětem plnění části 5 veřejné zakázky jsou opravy, servis a údržba vozidel M1 a N1 vozového parku zadavatele v regionu východní Čechy.
Opravy a servis vozidel kategorie M1 a N1 - Regiony ČR - finanční leasing (FL) - část 6
Lot nº: 6
Předmětem plnění části 6 veřejné zakázky jsou opravy, servis a údržba vozidel M1 a N1 vozového parku zadavatele v regionu jižní Morava.
Opravy a servis vozidel kategorie M1 a N1 - Regiony ČR - finanční leasing (FL) - část 7
Lot nº: 7
Předmětem plnění části 7 veřejné zakázky jsou opravy, servis a údržba vozidel M1 a N1 vozového parku zadavatele v regionu severní Morava.