Un bogue affecte l’affichage des URL dans les formulaires électroniques. Nous nous employons à résoudre le problème Dans l’intervalle, nous vous suggérons de supprimer la virgule (ou tout autre caractère spécial) apparaissant à la fin de l’URL. Veuillez nous excuser pour ce désagrément.
Services - 303093-2023
Hongrie-Budapest: Services de finition d'imprimés
2023/S 097-303093
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Services
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Nyomdai kivitelezési szolgáltatások a Müpa részére
Numéro de référence: EKR001924022022
II.1.2)Code CPV principal
79821000 Services de finition d'imprimés
II.1.4)Description succincte:
Keretszerződések megkötése 2 részben a Müpa Budapest Nonprofit Kft. kulturális programjaihoz kapcsolódó kiadványok (nyomtatványok, szórólapok, tájékoztató füzetek, brosúrák, plakátok, leporelló, naptár, képeslap, molinók, táblanyomtatás, matricák, stb.) kivitelezésére, valamint a kulturális létesítmény üzemeltetéséhez kapcsolódó ofszet és nagyformátumú digitális nyomdai szolgáltatások ellátására.
A Müpa a fesztiválokkal együtt évi több mint 1000 db, több mint 10 műfajú rendezvény kulturális program-kommunikációjának feladatát látja el, ami eltérő és változatos kiadványstruktúrát igényel. Ezek gyártása rendkívül szoros határidőkkel, rugalmasan változóan, rövid átfutással a jegyeladáshoz igazítottan, és kiemelkedő minőségi sztenderdek alapján valósul meg egyedi arculatok szerint.
1. rész A Müpa Budapest Nonprofit Kft. részére hagyományos nyomdaipari kivitelezési szolgáltatások teljesítése (Ofszet nyomdai szolgáltatások).
2. rész A Müpa Budapest Nonprofit Kft. részére digitális nyomdaipari kivitelezési szolgáltatások teljesítése (Nagyformátumú digitális nyomdai szolgáltatások).
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
I. rész: Ofszet nyomdai szolgáltatások
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
A nyertes AT feladata hagyományos technológiával a Müpa, mint Megrendelő kulturális programjaihoz kapcsolódó kiadványok (nyomtatványok, szórólapok, tájékoztató füzetek, brosúrák, plakátok stb.) kivitelezése, valamint a kulturális létesítmény üzemeltetéséhez kapcsolódó nyomdai szolgáltatások ellátása, melyek részletezését a közbeszerzési dokumentum tartalmazza. A keretszerződés alapján egyedi megrendelések kerülnek kibocsátásra.
A nyertes AT feladata különösen az alábbi nyomdai termékek gyártása:
- Havi programfüzet Müpa tervezetten: 264 000 db/év;
- Müpa Magazin tervezetten 98 000 db/év;
- Kalauz (Tél, Tavasz-Nyár, Ősz) tervezetten: 19 000 db/év;
- Szórólapok tervezetten: 18 000 db/év;
- Egyestés műsorfüzetek tervezetten: 27 500 db/év;
- Plakát tervezetten: 4 500 db/év;
- Névjegyek, borítékok, jegytartó tok, üdvözlő kártyák tervezetten: 14 000 db/év.
A beszerzés mennyiségére vonatkozó részletes adatokat a közbeszerzési dokumentáció részeként kiadásra kerülő közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazza.
Nettó keretösszeg: 260 000 000,- Ft.
Megrendelő a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
II. rész: Nagyformátumú digitális nyomdai szolgált
Lot nº: 2
II. rész: Nagyformátumú digitális nyomdai szolgáltatások
A nyertes AT feladata digitális technológiával a Müpa, mint Megrendelő kulturális programjaihoz kapcsolódó kiadványok (molinók, plakátok, táblanyomtatás, matricák stb.) kivitelezése, valamint a kulturális létesítmény üzemeltetéséhez kapcsolódó nyomdai szolgáltatások ellátása, melyek részletezését a közbeszerzési dokumentum tartalmazza. A keretszerződés alapján egyedi megrendelések kerülnek kibocsátásra.
- Plakát tervezetten: 1 350 db/év;
- Egyestés műsorfüzetek: 4 500 db/év;
- Molinók, roll-upok tervezetten: 20 db/év;
- Egyéb egyedi nyomatok tervezetten: 15 000 db/év.
Nettó keretösszeg: 40 000 000,- Ft.