There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Építési beruházás - 303099-2020
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2020/S 124-303099
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Váll. szerz. a KEHOP-2.2.1-15-2015-00005 azonosítószámú és ÉKDU4 proj. keretében megvalósítandó szennyvíztisztító telep, illetve csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Kormány az Európai Unió vagy más nemzetközi szervezet felé vállalt kötelezettséggel összefüggő, a 2007-2013 programozási időszakban a Kormány által a nemzeti fejlesztési miniszter hatáskörébe utalt beruházások, valamint a 2014-2020 programozási időszakban a szennyvízelvezetési és -tisztítási, a hulladékgazdálkodási és az ivóvízminőség-javító beruházások megvalósításáról szóló 339/2014. (XII. 19.) rendeletében Ajánlatkérő feladatai közé utalja többek között a szennyvízelvezetési és -tisztítási beruházások megvalósításához szükséges közbeszerzési eljárások lebonyolítását.
Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.1-15-2015-00005 azonosítószámú és Észak- és Közép-Dunántúl szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 4. (ÉKDU4) projekt keretében megvalósítandó szennyvíztisztító telep, illetve csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga könyv feltételei szerint”
Az érintett településeken kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Házi bekötések száma (db): Balatonalmádi 480, Csopak 158, Felsőörs: 4, Lovas: 7, Berhida: 6, Bakonykoppány 131, Bakonyszücs: 174
Gerincvezeték hossza (m): Balatonalmádi 9170, Csopak 2911, Felsőörs: 80, Berhida 130, Bonyhád 3579, Bakonykoppány+Bakonyszücs 5997
Nyomóvezeték hossza (m): Balatonalmádi 2496, Csopak 1168, Lovas 160, Bakonykoppány+Bakonyszücs 10800
Szennyvíztelep építése/fejlesztése:
Szennyvíztisztító telep helye: Királyszentistván, hrsz. 018, 017/4, 017/13;Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE): 48 010;Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap): 10 330
Közterületi átemelő rekonstrukció (db): Devecser 4; Iváncsa 4
Szennyvíztisztító telep helye: Devec ser, külterület 0162/6 hrsz.;Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE): 5000; Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap): 750
Szennyvíztisztító telep helye: Iváncsa külterület, 064/1 hrsz.,Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE): 5200; Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap): 590
Szennyvíztisztító telep helye: Gárdony, külterület (013/3, 013/4, 013/5 hrsz.; Jelenlegi/Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE): 86 333; Jelenlegi/Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap): 12400
Szennyvíztisztító telep helye: Berhida, 395/4 hrsz; Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE): 9600; Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap): 1200
Szennyvíztisztító telep helye: Bonyhád külterület, 0336 hrsz., Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE): 22921; Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap): 2300
Szennyvíztisztító telep helye: Béb, külterület 02/58, 02/60 és 02/62 hrsz. és Csót külterület 012/12, 012/13, 012/14 és 012/15 Hrsz. területek, Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE): 5844, Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap): 700
Nyertes ajánlattevő feladatát képezik továbbá különösen:
1. Az ajánlattételi dokumentáció részét képező műszaki tartalomhoz a kiviteli szintű tervek elkészítése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek megfelelő tartalommal
A nyertes ajánlattevő feladatát képezi, hog y az indikatív jelleggel rendelkezésre bocsátott tervekben foglaltak figyelembe vételével a kivitelezéshez és az üzemeltetéshez szükséges minden további tervet (építéstechnológiai, gyártmány és részlettervet), tervrajzot és dokumentációt, indikatív tervtől eltérő engedélyezési terveket, kiviteli terveket, próbaüzemi terveket, megvalósulási terveket, üzemeltetési és karbantartási utasításokat teljes körűen elkészítsen, a kivitelezést megvalósítsa a hatóság által előírt idejű próbaüzemmel, sikeres üzembe helyezési eljárás lefolytatásával együtt. A nyertes ajánlattevő teljes körű felelősséggel tartozik az általa készített dokumentumokban és tervekben foglaltak helyességéért és a vonatkozó
Szabványokban, jogszabályokban és egyéb előírásokban foglaltak betartásáért.
Folytatás: VI.4.3)