Az S-System Service Védelmi és Biztonsági Kft. (1039 Budapest, Kalászi köz 10/C.) 2021. május 4.-én visszavonta a 2. részben tett Ajánlatát.
Kapacitást nyújtó alvállalkozók:
2. részben
Triplex-Faun Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. (1149 Budapest, Angol utca 77.) adószám: 14513691-2-42.
3. részben
Rába-Bástya Vagyonvédelmi Kft. (9027 Győr, Martin u. 1.) adószám: 12529748-2-08.
JUNA-Sec Kft. (1182 Budapest, Királyhágó út 75. földszint 3.) adószám: 25854655-2-43.
2. rész
Civil Biztonsági Szolgálat Zrt. (1149 Budapest, Angol utca 77.)
Airport Service Budapest Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt. (1181 Budapest, Darányi Ignác utca 12.) 23468788-2-43
ESG Holding Zrt. (1033 Budapest, Polgár utca 8–10.) 25420546-2-41
Securimaster Tanácsadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. (1221 Budapest, Duna utca 1–3.) 11965178-2-43
Univerz Biztonsági Szolgáltató Kft. (1114 Budapest, Bartók Béla út 43–47. I. em.) 13608471-2-43
Univerz Biztonsági Tanácsadó Kft. (1114 Budapest, Bartók Béla út 43–47. I. em.) 25348631-2-43
Univerz Biztonságtechnikai Kft. (1114 Budapest, Bartók Béla út 43–47. I. em.) 25348655-2-43
Univerz Holding Zrt. (1114 Budapest, Bartók Béla út 43–47. I. em.) 25150597-2-43
Valton-Sec Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt. (1124 Budapest, Hegyalja út 109.) 27312050-2-43
S-System Service Védelmi és Biztonsági Kft. (1039 Budapest Kalászi Köz 10/C) 13807649-2-41
3.rész
Securimaster Tanácsadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. (1221 Budapest, Duna utca 1-3.) 11965178-2-43
Patent Védelem Security Kft. (9024 Győr Mécs László Utca 7.) 26540575-2-08