Un bogue affecte l’affichage des URL dans les formulaires électroniques. Nous nous employons à résoudre le problème Dans l’intervalle, nous vous suggérons de supprimer la virgule (ou tout autre caractère spécial) apparaissant à la fin de l’URL. Veuillez nous excuser pour ce désagrément.
Services - 303254-2023
Pologne-Lublin: Services de conduite des travaux
2023/S 097-303254
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Services
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Kontynuacja pełnienia nadzoru nad realizacją robót oraz zarządzania Kontraktem oraz pełnienia nadzoru nad zadaniem „Rozbudowa drogi krajowej nr 17 na odcinku gr. m. Zamość – Łabunie
Numéro de référence: O/LU.D-3.2411.6.2023.ap
II.1.2)Code CPV principal
71520000 Services de conduite des travaux
II.1.4)Description succincte:
Kontynuacja pełnienia nadzoru nad realizacją robót oraz zarządzania Kontraktem oraz pełnienia nadzoru nad realizacją i na zarządzaniu zadaniami dodatkowymi dla Kontraktu: „Rozbudowa drogi krajowej nr 17 na odcinku gr. m. Zamość – Łabunie od km 179+113 do km 184+716”.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia jest kontynuacja pełnienia nadzoru nad realizacją robót oraz zarządzaniu kontraktem oraz nadzoru nad realizacją i na zarządzaniu zadaniami dodatkowymi w zakresie realizacji inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi krajowej nr 17 na odcinku gr. m. Zamość – Łabunie od km 179+113 do km 184+716”, co przewidziano w postępowaniu nr O.LU.D.3.2411.26.2020.ap ogłoszenie o zamówieniu nr: 2020/S 252-636853 z dnia 28.12.2020 r.