Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Udskiftning, levering og installering af elfordelingstavler og beslægtede elektriske komponenter.
Sagsnr.: JRC/GEE/2017/R.5/0099/OC.
II.1.2)Hoved-CPV-kode31200000 Elektriske fordelings- og styreapparater
II.1.4)Kort beskrivelse:
JRC Geel har til hensigt at indgå en rammekontrakt efter kaskadeprincippet vedrørende levering, installering og tilslutning af elfordelingstavler. Dette vil gøre det muligt for JRC Geel at udskifte gamle eller ødelagte tavler.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 500 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)31200000 Elektriske fordelings- og styreapparater
51112000 Installation af udstyr til distribution og overvågning af elektricitet
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: II.2.5)Tildelingskriterierde nedenfor anførte kriterier
Pris
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Replacement, delivery and installation of electrical distribution boards and related electrical components.
Reference number: JRC/GEE/2017/R.5/0099/OC.
II.1.2)Main CPV code31200000 Electricity distribution and control apparatus
II.1.4)Short description:
JRC Geel has the intention to sign a framework contract in cascade for the delivery, installation and connection of electrical distribution boards. This will allow JRC Geel to replace old or broken boards.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 500 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)31200000 Electricity distribution and control apparatus
51112000 Installation services of electricity distribution and control equipment
II.2.4)Description of the procurement:
Electrical distribution boards.
Fornituri - 303505-2017
il-Belġju-Geel: Il-bdil, il-kunsinna u l-installazzjoni ta' bords għad-distrubizzjoni tal-elettriku u komponenti elettriċi rrelatati
2017/S 147-303505
Avviż dwar kuntratt
Provvisti
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-bdil, il-kunsinna u l-installazzjoni ta' bords għad-distrubizzjoni tal-elettriku u komponenti elettriċi rrelatati.
Numru ta' referenza: JRC/GEE/2017/R.5/0099/OC.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV
31200000 Distribuzzjoni ta' l-elettriku u l-apparat tal-kontroll
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-JRC ta' Geel għandu l-intenzjoni li jiffirma qafas ta' kuntratt f'ordni ta' prijorità għall-kunsinna, l-installazzjoni u l-konnessjoni ta' bords għad-distribuzzjoni tal-elettriku. Dan se jippermetti lill-JRC ta' Geel sabiex jibdel bords qodma jew miksurin.
II.1.5)Stima tal-valur totali
Valur mingħajr VAT: 500 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijiet
Dan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK
51112000 Servizzi ta’ l-istallazzjoni tad-distribuzzjoni ta’ l-elettriku u l-apparat tal-kontroll
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Bords għad-distribuzzjoni tal-elettriku.
Leveringen - 303505-2017
België-Geel: Vervanging, bezorging en installatie van elektrische verdeelborden en aanverwante elektrische onderdelen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Vervanging, bezorging en installatie van elektrische verdeelborden en aanverwante elektrische onderdelen.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
31200000 Distributie- en regelinstallaties voor elektriciteit
II.1.4)Korte beschrijving:
JRC Geel is van plan een raamovereenkomst te sluiten volgens het cascadesysteem voor het leveren, installeren en aansluiten van elektrische verdeelborden. Op die manier kan het JRC Geel oude of kapotte borden vervangen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 500 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
51112000 Installatie van elektriciteitsdistributie- en -regeluitrusting
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Elektrische verdeelborden.