Europska agencija za sigurnost hrane (EFSA), via Carlo Magno 1A, 43126 Parma PR, ITALIJA.
Umjesto
(Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie, 21.7.2015, 2015/S 138-253741)
Europese Autoriteit voor voedselveiligheid (EFSA), via Carlo Magno 1A, 43126 Parma PR, ITALIË.
In plaats van
Autoridade Europeia para a Segurança dos Alimentos (EFSA), via Carlo Magno 1A, 43126 Parma PR, ITÁLIA.
Em vez de
Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA), via Carlo Magno 1A, 43126 Parma PR, TALIANSKO.
Namiesto