Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и поддръжка на течен хроматограф, комбиниран с тройна квадруполна масспектрометърна система
Референтен номер: JRC/IPR/2021/OP/1067
II.1.2)Основен CPV код38433100 Масов спектрометър
II.1.4)Кратко описание:
Доставка и поддръжка на течен хроматограф, комбиниран с тройна квадруполна масспектрометърна система.
Раздел VІ: Допълнителна информация
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Supply and Maintenance of a Liquid Chromatography Coupled with Triple Quadrupole Mass Spectrometry System
Reference number: JRC/IPR/2021/OP/1067
II.1.2)Main CPV code38433100 Mass spectrometer
II.1.4)Short description:
Supply and maintenance of a liquid chromatography coupled with triple quadrupole mass spectrometry system.
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Suministro y mantenimiento de una cromatografía líquida combinada con un sistema de espectrometría de masas de cuadrupolo triple
Número de referencia: JRC/IPR/2021/OP/1067
II.1.2)Código CPV principal38433100 Espectrómetros de masas
II.1.4)Breve descripción:
Suministro y mantenimiento de una cromatografía líquida combinada con un sistema de espectrometría de masas de cuadrupolo triple.
Teade muudatuste või lisateabe kohta
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Tripleks-kvadrupool-massispektromeetri süsteemiga ühendatud vedelikkromatograafia tarne ja hooldus
Viitenumber: JRC/IPR/2021/OP/1067
II.1.2)CPV põhikood38433100 Mass-spektromeetrid
II.1.4)Lühikirjeldus:
Tripleks-kvadrupool-massispektromeetri süsteemiga ühendatud vedelikkromatograafia tarne ja hooldus.
VI osa: Lisateave
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Skysčių chromatografijos sujungto su trigubu kvadrupoliniu masės spektrometru tiekimas ir techninė priežiūra
Nuorodos numeris: JRC/IPR/2021/OP/1067
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas38433100 Masės spektrometrai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Skysčių chromatografijos sujungto su trigubu kvadrupoliniu masės spektrometru tiekimas ir techninė priežiūra.
VI dalis: Papildoma informacija
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Šķidruma hromatogrāfijas un trīskāršas četrpolu masas spektrometrijas sistēmas piegāde un uzturēšana
Atsauces numurs: JRC/IPR/2021/OP/1067
II.1.2)Galvenās CPV kods38433100 Masspektrometrs
II.1.4)Īss apraksts:
Šķidruma hromatogrāfijas ar trīskāršs četrpolu masas spektrometrijas sistēmu piegāde un uzturēšana.
VI iedaļa: Papildinformācija