Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
„Servicii de «Întocmire documentații cadastrale, rapoarte de evaluare și asigurare servicii juridice de asistență și reprezentare în vederea dobândirii prin expropriere [...] detalii pe www.e-licitatie.ro
Número de referencia: DRDPBV/BPDM61/IE-531/29.5.2019
II.1.2)Código CPV principal71354300 Servicios de estudios catastrales
II.1.4)Breve descripción:
Intocmire documentatii cadastrale, rapoarte de evaluare si asigurare servicii juridice de asistenta si reprezentare in vederea dobandirii prin expropriere/transfer a imobilelor necesare proiectarii si executiei obiectivului de investitie „Autostrada Brasov-Targu Mures-Cluj-Oradea”, Lot 1 – Sectiunea 1C Targu Mures-Ogra, Lot nr. 1 – Targu Mures-Ungheni km 0+000-km 4+500 + drum de legatura si Lot nr. 2: Ungheni-Ogra km 4+500- km 14+605”, Lot 2 – Sectiunea 2A Ogra-Campia Turzii, Lot nr. 1 – Ogra-Iernut km 0+000-km 3+600, Lot nr. 2: Iernut-Chetani km 3+600-km 21+500, Lot nr. 3 – Chetani-Campia Turzii km 21+500-km 37+191”.
A. Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile;
B. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare: in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor [...] detalii pe www.e-licitatie.ro