Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 303943-2019
Magyarország-Budapest: Biztonsági szolgáltatások
2019/S 124-303943
Szociális és egyéb meghatározott szolgáltatások – Általános közbeszerzés
Tájékoztató az eljárás eredményéről
Szolgáltatásmegrendelés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Terület-és objektumőrzés,személy-és vagyonvéd.fel.
Hivatkozási szám: EKR000349912019
II.1.2)Fő CPV-kód
79710000 Biztonsági szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A fel.végzés helye:A Városligetben és egyben a Liget Bp projekthez kapcsolódó területen,illetőleg a Városliget Zrt. vagyonkezelésében, egyéb jogcímen használatában lévő területeken,objektumokban:
1. Magyar Innováció Háza (volt Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum területén), Millenium Háza, Új Nemzeti Galéria, Néprajzi Múzeum, Városliget Színház, Mélygarázsok, Magyar Zene Háza
2. Közpark, útépítés, közmű munkák
3. egyéb, a teljesítés helyén a Városliget Zrt. vagyonkezelésében, vagy egyéb jogcímen használatában lévő objektum
A fel. terület- és objektumőrzési, recepciós és látogatóirányítási, személy- és vagyonvédelmi fel.-ok(őrzés-véd.és biztonsági felügyeleti járőr fel.-ok)ellátása a Városliget közpark 982 050 nm területén és a Városliget Zrt vagyonkezelésében,egyéb jogcímen használatában lévő területeken,objektumokban
A feladat kiterjed fegyveres őrzésre és a gyülekezési jogról szóló tv. hatálya alá tartozó rendezvényekhez kapcs. területbiztosításra is.
A fel.-okat egyszerre min.8 fővel kell ellátni.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79713000 Őrzési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
AF. II.1.4. pontban foglaltaknak megfelelően.
Alkalmasság igazolása (321/2015.Korm.rend. és Kbt.114.§(2) bek)
Részletek az Útmutatóban.
Ajánlattevőnek (AT) csatolnia kell:
P1) KR.19.§(1)a) alapján a számlavezető pénzügyi intézmény(ek)től származó nyilatkozatot az alábbi tartalommal
— AT mely számlaszámokkal rendelkezik,
— az AF feladásától visszaszámított 12 hónapban volt-e a számláján 30 napot meghaladó sorban állás.
P2)KR 19.§(1)b) alapján az utolsó 3 lezárt üzleti évről a saját vagy jogelődje számviteli jogszabályok szerinti beszámolójából az eredmény kimutatást. Ha a beszámoló a céginformációs szolgálat honlapján megismerhető, a beszámoló adatait az AK ellenőrzi.
A KR.19.§(2)bek. alapján az AT alkalmatlan, ha működésének ideje alatt a közbeszerzés tárgyából származó nettó árbevétele összesen nem éri el a 300 millió forintot.
P3)KR19.§(1)c) alapján az előző 3 mérlegfordulónappal lezárt üzleti év -ÁFA nélkül számított- teljes és közbeszerzés tárgya szerinti (terület- és objektumőrzés, valamint védelmi szolgáltatások) árbevételéről szóló nyilatkozatot.
AK felhívja a figyelmet a KR.19.§ (3)-ban foglaltakra.
M1)KR.21.§(3) a)alapján az AF feladásának napjától visszafelé számított 3 évben végzett terület- és objektumőrzés, és védelmi szolgáltatásainak ismertetése, amelyben meg kell adni:
— a teljesítés idejét (kezdés és befejezés, év/hónap/nap),
— a szerződést kötő fél nevét és elérhetőségét,
— a szolgáltatás tárgyát: az elvégzett tevékenység témakörének, mennyiségének rövid bemutatását megadva az alkalmasság min. követelményeinél meghatározott adatokat.
A referencia bemutatáshoz mellékelni kell a KR.23.§ szerinti referenciaigazolást/nyilatkozatot. Az igazolásnak ill. nyilatkozatnak tartalmaznia kell a referencia bemutatásban előírt valamennyi adatot olyan részletességgel, amelyből egyértelműen megállapítható a követelménynek történő megfelelés, továbbá nyilatkozni kell arról, hogy a teljesítés az előírásoknak és a szerződésnek megfelelően történt-e.
M2)KR.21.§(3)i) alapján a teljesítéshez rendelkezésre álló eszközök, berendezések műszaki felszereltség leírását. A bemutatott eszközök, berendezések tulajdonosainak nyilatkozatával a szerződés teljesítéséhez szükséges eszközök, berendezések rendelkezésre állásáról.
M3)KR.21.§(3)c) pontja alapján ismertetni kell a minőségbiztosítás érdekében tett intézkedések leírását vagy csatolni kell az ezzel egyenértékű, minőségirányítási rendszer meglétéről szóló tanúsítványt, vagy azzal egyenértékű intézkedések egyéb bizonyítékait a KR.24.§(3)-nek megfelelően.
M4) KR21.§ (3)b) alapján a teljesítésbe bevonni kívánt szakember képzettségének, gyakorlatának és tapasztalatának ismertetése a szakember által aláírt szakmai önéletrajz, és végzettségét igazoló okirat másolatának benyújtásával.