II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 roku (nr grupy 246-1)
Numer referencyjny: 701801446
II.1.2)Główny kod CPV24610000 Gotowe materiały wybuchowe
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 12. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: jedną lub więcej części zamówienia
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24610000 Gotowe materiały wybuchowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa: materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany amonowo-saletrzany metanowy specjalny o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa wobec obłoku pyłu węglowego i mieszaniny metanowej o średnicy naboju 32 mm i masie naboju 125g
Szacunkowa wielkość dostaw: 153 416,75 kg
Dostawa: materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany nitroglicerynowy skalny o średnicy naboju 32 mm i masie naboju 300g
Szacunkowa wielkość dostaw: 189 620 kg
Dostawa: materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany emulsyjny (typ E lub równoważny) metanowy specjalny o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa wobec obłoku pyłu węglowego i mieszaniny metanowej dopuszczony do ładowania pneumatycznego o średnicy naboju 32 mm i masie naboju do 300g
Szacunkowa wielkość dostaw: 364 721,90 kg
Dostawa: materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany emulsyjny (typ E lub równoważny) skalny dopuszczony do ładowania pneumatycznego o średnicy naboju 32 mm i masie naboju do 300 g.
Szacunkowa wielkość dostaw: 12 598 kg
Dostawa: lont detonujący pentrytowy metanowy bezpieczny wobec obłoku pyłu węglowego i mieszaniny metanowej o masie rdzenia minimum 8g na metr bieżący lontu
Szacunkowa wielkość dostaw: 235 800 m
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy milisekundowy klasy 0,2 A
Szacunkowa wielkość dostaw:
— 5 000 sztuk z przewodami o długości 2m Cu
— 4 300 sztuk z przewodami o długości 3m Cu
— 14 550 sztuk z przewodami o długości 5m Cu
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy milisekundowy klasy 0,45A
— 575 810 sztuk z przewodami o długości 3m Cu
— 640 sztuk z przewodami o długości 6m Cu
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy milisekundowy klasy 2,0 A
— 4 500 sztuk z przewodami o długości 3m Cu
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy natychmiastowy klasy 0,2A
— 2 000 sztuk z przewodami długości 5m Cu
— 4 000 sztuk z przewodami długości 12m Cu
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy natychmiastowy klasy 0,45A
— 4 500 sztuk z przewodami o długości 2m Cu
— 5 800 sztuk z przewodami o długości 3 m Cu
— 43 000 sztuk z przewodami o długości 6m Cu
— 14 578 sztuk z przewodami o długości 12m Cu
— 500 sztuk z przewodami o długości 20m Cu
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny węglowy półsekundowy klasy 0,2A
— 4 400 sztuk z przewodami o długości 3m Cu
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny węglowy półsekundowy klasy 0,45A
— 411 800 sztuk z przewodami o długości 3m Cu