II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa wciągników, podciągników i podciągarek z napędem ręcznym łańcuchowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku – nr grupy 292-20-02.
Reference number: 701701026-1
II.1.2)Main CPV code42416300 Hoists
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiot zamówienia podzielono na 14 części zamówienia (zadań), w których szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 1 581 szt. wciągników, podciągników i podciągarek z napędem ręcznym łańcuchowym.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Ciągarki ręczne z napędem dźwigniowym z obudową żeliwną
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)42416300 Hoists
II.2.4)Description of the procurement:
L.p. Przedmiot zamówienia Ilość Jedn.
1 - Ciągarki ręczne z napędem dźwigowym z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 1,5 t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 23,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 3,0 t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 15,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym do kolejek podwieszanych z obudową żeliwną
Lot No: 2
2 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym do kolejek podwieszanych z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym, obudowa żeliwna, min. Udźwig 1,6 t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 33,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym, obudowa żeliwna, min. Udźwig 3,2 t, wysokość podnoszenia min 1,5 m 2,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym, obudowa żeliwna, min. Udźwig 3,2 t, wysokość podnoszenia min. 2 m 16,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym o minimalnym udźwigu 3,2 t do kolejek podwieszanych
Lot No: 3
3 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym o minimalnym udźwigu 3,2 t do kolejek podwieszanych
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym, min. Udźwig 3,2 t, wysokość podnoszenia min 2,0 m 8,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 0,8 t z obudową żeliwną
Lot No: 4
4 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 0,8t z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 0,8 t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 123,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 1,5 t z obudową żeliwną
Lot No: 5
5 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 1,5 t z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 1,5 t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 134,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 1,5 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 143,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 1,5 t, wysokość podnoszenia min. 5 m 57,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 2,5 t z obudową żeliwną
Lot No: 6
6 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 2,5 t z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 2,5 t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 86,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 2,5 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 182,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 2,5 t, wysokość podnoszenia min. 5 m 39,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 3,0 t z obudową żeliwną
Lot No: 7
7 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 3,0 t z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 3,0 t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 54,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 3,0 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 76,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 3,0 t, wysokość podnoszenia min. 5 m 45,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 5,0 t z obudową żeliwną
Lot No: 8
8 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 5,0 t z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 5,0 t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 105,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 5,0 t, wysokość podnoszenia min. 5 m 77,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 5,0 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 19,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 6,0 t z obudową żeliwną
Lot No: 9
9 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 6,0 t z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 6,0 t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 1,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 6,0 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 6,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu do 1,0 t
Lot No: 10
10 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu do 1,0 t
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. Udźwig 0,25 t, wysokość podnoszenia min 1,5 m 20,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. Udźwig 0,5 t, wysokość podnoszenia min 3 m 17,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. Udźwig 0,75 t, wysokość podnoszenia min 1,5 m 29,000 szt.
4 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. Udźwig 0,75 t, wysokość podnoszenia min 3 m 10,000 szt.
5 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. Udźwig 1,0 t, wysokość podnoszenia min 1,5 m 9,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu 1,5 t
Lot No: 11
11 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu 1,5 t
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. Udźwig 1,5 t, wysokość podnoszenia min 1,5 m 69,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. Udźwig 1,5 t, wysokość podnoszenia min 3 m 25,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. Udźwig 1,5 t, wysokość podnoszenia min 5 m 18,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu 3,0 t
Lot No: 12
12 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu 3,0 t
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. Udźwig 3,0 t, wysokość podnoszenia min 1,5 m 46,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. Udźwig 3,0 t, wysokość podnoszenia min 3 m 30,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu 6,0 t
Lot No: 13
13 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu 6,0 t
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. Udźwig 6,0 t, wysokość podnoszenia min 1,5 m 13,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym
Lot No: 14
14 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym, min. Udźwig 1,5 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 5,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym min. Udźwig 1,0 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 20,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym min. Udźwig 1,5 t, wysokość podnoszenia min. 6 m 13,000 szt.
4 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym min. Udźwig 2,0 t, wysokość podnoszenia min. 6 m 5,000 szt.
5 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym min. Udźwig 3,0 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 1,000 szt.
6 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym min. Udźwig 2,0 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 5,000 szt.
7 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym min. Udźwig 2,0 t, wysokość podnoszenia min. 10 m 2,000 szt.