Supplies - 304042-2018
Poland-Katowice: Liquids for hydraulic purposes
2018/S 133-304042
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2018/S 120-274565)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa koncentratów (olejów) emulgujących do sporządzania cieczy hydraulicznych HFAE dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 (nr grupy asortymentowej 246-4)
Reference number: 701801432
II.1.2)Main CPV code
09211610 Liquids for hydraulic purposes
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje 2 zadania:
1. Dostawa koncentratu (oleju) emulgującego półsyntetycznego do sporządzania cieczy hydraulicznych HFAE stosowanych w układach hydraulicznych zmechanizowanych obudów górniczych – dostawa luzem - w szacunkowej ilości 1 295 380,0 litrów
2. Dostawa koncentratu (oleju) emulgującego półsyntetycznego do sporządzania cieczy hydraulicznych HFAE stosowanych w układach hydraulicznych zmechanizowanych obudów górniczych – dostawa w beczkach metalowych (zwrotnych) o pojemności do 200 litrów - 61 200,0 litrów