Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Árubeszerzések - 304272-2018
Normál nézet megjelenítése
Magyarország-Budapest: Fegyverek, lőszerek és tartozékaik
2018/S 133-304272
Ajánlati/részvételi felhívás
Árubeszerzés
II.1)Meghatározás
II.1.1)Az ajánlatkérő által a szerződéshez rendelt elnevezés:
Adásvételi szerződés „81 mm-es aknavető, aknavető lőszerek és aknavető lőelemképző műszer” tárgyban
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helye
Adásvétel
A teljesítés helye: MH ARB Fegyverzettechnikai Raktár
(2251 Tápiószecső, Kátai u. 103.)
Veszélyes anyagok tekintetében (lőszerek):
MH ARB, Bázisparancsnokság Pusztavacs
(2378 Pusztavacs, Dánszentmiklósi út 1.)
NUTS-kód HU MAGYARORSZÁG
II.1.4)Keretmegállapodásra vonatkozó információk
II.1.5)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása:
81 mm-es aknavető, aknavető lőszerek és aknavető lőelemképző műszer
II.1.6)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)
35300000 Fegyverek, lőszerek és tartozékaik
II.2)Szerződés szerinti mennyiség
II.2.1)Teljes mennyiség:
81 mm-es aknavető, aknavető lőszerek és aknavető lőelemképző műszer:
81 mm aknavető 40 db + opció 20 db, összesen: 60 db
81 mm repesz gránát 14 000 db + opció 14 000 db, összesen: 28 000 db
81 mm világító gránát 4 300 db + opció 3 200 db, összesen: 7 500 db
81 mm köd gránát 1 350 db + opció 1 150 db, összesen: 2 500 db
81 mm kiképző-gyakorló gránát 400 db
81 mm gyakorló (SH) gránát 80 db + opció 40 db, összesen: 120 db
81 mm metszet repesz gránát 12 db
81 mm metszet világító gránát 12 db
81 mm metszet köd gránát 12 db
Lőelemképző műszer 12 db + opció 12 db, összesen: 24 db
Logisztikai támogatás 1 klt.
II.2.2)Vételi jogra (opcióra) vonatkozó információ
Vételi jog (opció): igen
A vételi jog meghatározása: 81 mm aknavető opció + 20 db, 81 mm repesz gránát opció + 14 000 db, 81 mm világító gránát opció +3 200 db, 81 mm köd gránát opció + 1 150 db, 81 mm gyakorló (SH) gránát opció + 40 db, Lőelemképző műszer opció +12 db, Az opció lehívásának módja tárgyalási alapot képez.