Servicios - 304492-2018
España-Sevilla: Servicios de trabajo temporal (ETT) para selección y puesta a disposición de personal interino
2018/S 134-304492
Corrigenda
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Servicios
(Suplemento al Diario Oficial de la Unión Europea, 2018/S 116-263063)
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicios de trabajo temporal (ETT) para selección y puesta a disposición de personal interino
Número de referencia: JRC/SVQ/2018/R.1/0065/OC
II.1.2)Código CPV principal
79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.1.4)Breve descripción:
El objeto de la presente licitación es la celebración de un contrato marco múltiple (con 3 contratistas) para contratar los servicios de Empresas de Trabajo Temporal (ETT) que permitan poner a disposición del órgano contratante el personal interino necesario para la realización de los siguientes trabajos durante el periodo 2019-2022:
— Secretario/a de dirección o secretario/a de unidad,
— auxiliar administrativo,
— asistente financiero,
— informático,
— diversos perfiles científicos,
— logística,
— cualquier otro perfil desempeñado por trabajadores del sitio de Sevilla.
La formación y experiencia se definirá para cada puesto concreto a cubrir.
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Laikinojo įdarbinimo paslaugos laikiniesiems darbuotojams atrinkti ir parūpinti
Nuorodos numeris: JRC/SVQ/2018/R.1/0065/OC
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79620000 Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio kvietimo dalyvauti konkurse tikslas – sudaryti preliminariąją sutartį su keliais tiekėjais (su 3 rangovais) siekiant gauti laikinojo įdarbinimo agentūrų paslaugas, skirtas perkančiąją organizaciją aprūpinti laikinaisiais darbuotojais, kurių reikia atlikti šioms užduotims per 2019–2022 m. laikotarpį:
— atsakingojo sekretoriaus arba skyriaus sekretoriaus,
— administracijos asistento,
— finansų asistento,
— kompiuterių specialisto,
— įvairių mokslo profilių,
— logistikos,
— bet kokio kito profilio, susijusio su darbo vietoje Sevilijoje darbuotojų atliekamomis užduotimis.
Mokymas ir patirtis bus nurodyti kiekvienai atrenkamai specifinei pozicijai.
VI dalis: Papildoma informacija