Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Ziekenhuis Informatie Systeem / Elektronisch Patiënten Dossier (ZIS/EPD) en Laboratorium Informatie Systeem (LIS)
Reference number: Negometrix 189495
II.1.2)Main CPV code48814000 Medical information systems
II.1.4)Short description:
Dit is een Europese Openbare aanbesteding van het Academisch Ziekenhuis Maastricht, welke handelt onder de naam Maastricht UMC+ (afgekort: MUMC+), hierna ook "het UMC" genoemd.
Het doel van deze aanbesteding van het Maastricht UMC+ is het selecteren en contracteren van één of twee Opdrachtnemers voor de levering, implementatie, onderhoud en continue verbetering van een robuust, toekomst vast, open en optimaal geïntegreerd ZIS/EPD en LIS.
UMC wenst een overeenkomst te sluiten van 10 jaar met mogelijkheid tot verlenging.
Om deel te nemen dient u de bijgevoegde NDA rechtsgeldig te ondertekenen en met een bewijs van vertegenwoordigingsbevoegdheid via e-mail in te dienen bij de contactpersonen: jos.koekkoek@mumc.nl, henk.de.vries@mumc.nl èn miranda.coenen@mumc.nl.
Na ontvangst en beoordeling ontvangt u onze uitnodiging voor deelname.
Instructies 'digitaal aanbieden' in Negometrix
Door te klikken op deze link opent zich de instructie hiervoor.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48814000 Medical information systems
II.2.4)Description of the procurement:
Perceel 1 voor het Ziekenhuis Informatie Systeem / Elektronisch Patiënten Dossier (ZIS/EPD).
Gegadigden vinden hier de specifieke informatie voor Perceel 1 ZIS/EPD.
NB: Gegadigden dienen ook alle vragen van de hoofdtender te doorlopen en te beantwoorden. Voor de leesbaarheid verdient het aanbeveling eerst de hoofdtender te doorlopen en daarna de percelen. Klik hiervoor op de link van de hoofdtender.
Perceel 2 voor het Laboratorium Informatie Systeem (LIS).
Gegadigden vinden hier de specifieke informatie voor Perceel 2 LIS.