II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil24000000 Chemische Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka chemikálií dle specifikace zadavatele uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 3 681 151.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24000000 Chemische Erzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka chemikálií dle specifikace - technická specifikace pro chemikálie kategorie A zadavatele uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Předmětem veřejné zakázky je dodávka chemikálií dle specifikace - technická specifikace pro chemikálie kategorie B zadavatele uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Předmětem veřejné zakázky je dodávka chemikálií dle specifikace - technická specifikace pro chemikálie kategorie C zadavatele uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Předmětem veřejné zakázky je dodávka chemikálií dle specifikace - technická specifikace pro chemikálie kategorie D zadavatele uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Chemikálie (kategorie I - silikagel)
Los-Nr.: 5
Předmětem veřejné zakázky je dodávka chemikálií dle specifikace - technická specifikace pro chemikálie kategorie I - silikagel zadavatele uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.
Chemikáli (kategorie J - radiochemikálie)
Los-Nr.: 6
Předmětem veřejné zakázky je dodávka chemikálií dle specifikace - technická specifikace pro chemikálie kategorie J - radiochemikálie zadavatele uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.