II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: DZ.3321.57.2021
II.1.2)Main CPV code33600000 Pharmaceutical products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa leków
Zad.1- Zad. 51
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 51
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 7 zadań. (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik 2b do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 51
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zad.1- Leki wziewne i inne
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33680000 Pharmaceutical articles
II.2.4)Description of the procurement:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ. 3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia:
1) oferowany produkt leczniczy musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji.
2) oferowany produkt leczniczy musi być wprowadzony do obrotu zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 06 września 2001r. prawo farmaceutyczne tekst jednolity (Dz.U. z 2019r. poz. 499),
3) oferowany produkt leczniczy musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; 3.4. Zamawiający dopuszcza możliwość zastosowania produktów równoważnych, tj. o parametrach chemicznych, fizycznych i jakościowych nie gorszych niż określono w SWZ – wyłącznie w odniesieniu do produktów, których pochodzenie zostało określone przez Zamawiającego przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia.
Zamawiający dopuszcza możliwość oferowania produktów równoważnych określonych w SWZ tj. równoważnych farmaceutycznie i terapeutycznie oraz refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Równoważność farmaceutyczna określa sytuację, w której porównywane leki zawierają taką samą ilość środka leczniczego w takiej samej postaci leku, odpowiadającej tym samym porównywalnym normom i które przeznaczone są do podawania taką samą drogą; równoważność farmaceutyczna nie warunkuje równoważności terapeutycznej, gdyż różnice w zakresie substancji uzupełniających i procesu produkcyjnego mogą powodować różnice w rozpuszczeniu oraz biodostępności, a w konsekwencji w działaniu środka farmaceutycznego. Równoważność terapeutyczna - dwa środki są równoważne terapeutycznie, jeżeli są równoważne farmaceutycznie i jeżeli po ich podaniu w takiej samej dawce ich efekty zarówno w zakresie skuteczności jak i bezpieczeństwa są takie, jak można było oczekiwać na podstawie odpowiednich badań.
Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Załączniku nr 2b do SWZ.
Jeżeli Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia oferuje, poprzez wskazanie w Formularzu cenowym, przedmiot zamówienia równoważny określonemu w SWZ, jest on zobowiązany - w celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom Zamawiającego określonym w SWZ – dokonać w formularzu cenowym opisu każdego z rozwiązań równoważnych (Nazwa handlowa, międzynarodowa, ilość sztuk w opakowaniu oferowanego produktu).
Zamawiający wyraża zgodę na zmianę postaci form doustnych tj. wycenę:
— zamiast tabletek – tabletki powlekane, ampułki – fiolki,
— zamiast tabletek powlekanych –tabletki, kapsułki lub drażetki
— zamiast kapsułek – tabletki powlekane, tabletki, lub drażetki
Zamiast tabletek, tabletek powlekanych lub kapsułek o powolnym uwalnianiu – tabletek, tabletek powlekanych lub kapsułek i o zmodyfikowanym uwalnianiu i odwrotnie.
Rozwiązanie równoważne oznacza rozwiązanie umożliwiające uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego i sprecyzowanego w SWZ za pomocą innych rozwiązań.
Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne opisanym przez Zamawiającego, jest obowiązany określić i opisać rozwiązania równoważne, wypełniając odpowiednio Formularz cenowy, którego wzór stanowi załącznik do SWZ.
20. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214
UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag.
Oferty oceniane będą punktowo.
W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad:
— kryterium cena, waga: 60 %,
— termin wykonania zamówienia cząstkowego waga: 40 %.
Zad.4- Dexmedetomidine h/chlor
Lot No: 4
Zad.5- Paracetamolum inj.
Lot No: 5
Zad.6- Żywienie dojelitowe
Lot No: 6
Zad.10 - Żywienie pozajelitowe i inne
Lot No: 10
Zad.11- Roztwór do infuzji zawierający aminokwasy
Lot No: 11
Zad.13- Dalbavancin h/chlor. 500mg inj
Lot No: 13
Zad.16- Immunoglobina ludzka inj
Lot No: 16
Zad.17- Epinephrine 0,1 % inj.
Lot No: 17
Zad.21- Esomeprazolum inj.
Lot No: 21
Zad.22- Gadobutrol r-r d/wlewów dożylnych
Lot No: 22
Zad.24- Pantoprazolum inj.
Lot No: 24
Zad.25- Lidocaini h/chlor.2 % inj.
Lot No: 25
Zad.27- Methylprednisolonum inj.
Lot No: 27
Zad.28- Ampicillinum + Sulbactanum inj.
Lot No: 28
Zad.29- Klej chirurgiczny Floseal
Lot No: 29
Zad.31- Acidum tranexamicum inj.
Lot No: 31
Zad.32- 40 % Glukoza amp.
Lot No: 32
Zad.33- Kalii chloridum tabl.
Lot No: 33
Zad.34- Ciprofloxacinum inj.
Lot No: 34
Zad.39- Cefazolin 1g inj.
Lot No: 39
Zad.40 - Rocuronii bromidum inj.
Lot No: 40
Zad.41- Meropenem i Vaborbactam inj.
Lot No: 41
Zad.43- Sevofluranum płyn wziewny
Lot No: 43
Zad.44- Palipelidone inj.
Lot No: 44
Zad.45- Delafloksacyna inj.
Lot No: 45
Zad.46- Fibrynogen 1g inj.
Lot No: 46
Zad.47- Albumina 20 % inj.
Lot No: 47
Zad.50- Leki psychotropowe
Lot No: 50
Zad.51- Leki psychiatryczne
Lot No: 51
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:Numer referencyjny: DZ.3321.57.2021
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnej liczby części: 51
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33680000 Wyroby farmaceutyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 10
Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
Część nr: 24
Część nr: 25
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
Część nr: 27
Część nr: 28
Część nr: 29
II.2.1)Nazwa:Część nr: 30
Część nr: 31
Część nr: 32
Część nr: 33
Część nr: 34
II.2.1)Nazwa:Część nr: 35
II.2.1)Nazwa:Część nr: 36
II.2.1)Nazwa:Część nr: 37
II.2.1)Nazwa:Część nr: 38
Część nr: 39
Część nr: 40
Część nr: 41
II.2.1)Nazwa:Część nr: 42
Część nr: 43
Część nr: 44
Część nr: 45
Część nr: 46
Część nr: 47
II.2.1)Nazwa:Część nr: 48
II.2.1)Nazwa:Część nr: 49
Część nr: 50
Część nr: 51