Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa szwów chirurgicznych
Numer referencyjny: DZ.3321.33.2021
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa szwów chirurgicznych:
— zad. 1 – zad. 18.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 18.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 18 zadań. (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
Dostawy - 305967-2021
Polska-Katowice: Produkty farmaceutyczne
2021/S 117-305967
Sprostowanie
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2021/S 102-266624)
II.1.2)Główny kod CPV
33600000 Produkty farmaceutyczne