Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Furnizare diverse produse farmaceutice de uz uman - lot 195
II.1.2)Code CPV principal33690000 Médicaments divers
II.1.4)Description succincte:
Furnizare diverse produse farmaceutice de uz uman, necesare menţinerii unui sistem de sănătate performant din punct de vedere al practicilor medicale, asigurarea fără întârziere a diverselor produse farmaceutice de uz uman, cu scopul îndeplinirii în condiţii optime a actului medical;
Lot 195 - CLEXANE 4000 UI (40 MG)
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Furnizare diverse produse farmaceutice de uz uman, necesare pentru asigurarea necesităţilor reale de diverse produse farmaceutice de uz uman, cu scopul îndeplinirii obligaţiilor ce decurg conform statutului de unitate sanitară a Beneficiarului-plătitor: U.M. 0521 București.