Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie
Numéro de référence: WSZ-EP-8/2023
II.1.2)Code CPV principal33631600 Antiseptiques et désinfectants
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilość przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na części (pakiety).
SWZ wraz z załącznikami Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/wsz_konin.