Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на резервни части за извършване на техническата поддръжка на локомотиви Смартрон - серия 80
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Доставка на резервни части за за извършване на техническата поддръжка на локомотиви Смартрон - серия 80 в съотвествие с Технически изисквания за „Доставка на резервни части за извършване на техническата поддръжка на локомотиви Смартрон - серия 80“– Приложение №1, Техническа спецификация за „Доставка на резервни части за планова техническа поддръжка на 15 броя локомотиви Смартрон“ – Приложение №1.1. и Техническа спецификация за „Доставка на резервни части за извънпланова техническа поддръжка на 15 броя локомотиви Смартрон“ – Приложение №1.2. от документацията за участие.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations: