Ogłoszenie o modyfikacjach
Modyfikacja umowy/koncesji w okresie jej obowiązywania
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Доставка на нови и резервни помпени агрегати
Numer referencyjny: TT001785
II.1.2)Główny kod CPV42122000 Pompy
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Доставка на самозасмукващи бензинови помпени агрегати за отпадни води.
Część nr: 7
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42122000 Pompy
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
На изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.