Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
7513-Rekonstrukce systému VVO v ZHP EDU
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31620000 Elektrische Akustik- oder Optiksignalgeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmět zakázky: Zajištění spolehlivého varování obyvatelstva v případě vzniku mimořádné události v zájmovém území ZHP. Je požadována výměna stávajících rotačních sirén za sirény elektronické splňující současné technické požadavky GŘ HZS včetně požadavku na přemístění cca 70 % sirén ze střech budov na samostatně stojící stožár. Návrh rozmístění nových sirén zajistí pokrytí všech zájmových území v ZHP JE Dukovany. Všechny rotační sirény budou nahrazeny elektronickými sirénami se zálohovaným napájením, s možností vysílání verbální informace a zpětné diagnostiky o stavu sirény.