II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa zestawów naprawczych i muf kablowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 284-15
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101273
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44322000 Kabelzubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
Obowiązek informacyjny wynikający z Art 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zestawy naprawcze bezskorupowe, taśmowe
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44322000 Kabelzubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zestawy naprawcze bezskorupowe, taśmowe, bez stosowania zalew do łączenia i naprawy ekranowanych i nieekranowanych górniczych kabli i przewodów elektroenergetycznych o zwiększonej wytrzymałości na zginanie, określone w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Zestawy naprawcze skorupowe
Los-Nr.: 2
Zestawy naprawcze skorupowe do łączenia i naprawy ekranowanych i nieekranowanych górniczych kabli i przewodów elektroenergetycznych, określone w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Zestawy naprawcze do łączenia i naprawy kabli elektroenergetycznych w izolacji papierowej 6kV, określone w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Zestawy naprawcze skorupowe dla górniczych przewodów i kabli teletechnicznych w izolacji z termoplastów, określone w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Zestawy naprawcze szybowe dla górniczych przewodów i kabli elektroenergetycznych ekranowanych, określone w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Taśmy elektroizolacyjne do kabli i przewodów, określone w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Żywice epoksydowe i utwardzacze
Los-Nr.: 7
Żywice epoksydowe i utwardzacze, określone w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Płyn czyszczący i klej do łączenia taśm
Los-Nr.: 8
Płyn czyszczący i klej do łączenia taśm, określone w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Zestawy naprawcze rozgałęźne, skorupowe
Los-Nr.: 9
Zestawy naprawcze rozgałęźne, skorupowe dla górniczych przewodów i kabli elektroenergetycznych ekranowanych, określone w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Zestawy naprawcze bezskorupowe
Los-Nr.: 10
Zestawy naprawcze bezskorupowe, taśmowe z zastosowaniem zalew do łączenia i naprawy ekranowanych i nieekranowanych górniczych kabli i przewodów elektroenergetycznych, określone w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Elementy odtworzeniowe zestawów naprawczych oraz kabli i przewodów, określone w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.