Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
"Доставка на оборудване за изграждане на полеви лагер при извънредни ситуации и бедствия" по обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код35112000 Спасително оборудване и оборудване, използвано в извънредни ситуации
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка обхваща доставка на 60 (шестдесет) броя пневматични модулни палатки по Обособена позиция № 1, 720 (седемстотин и двадесет) броя походни легла по Обособена позиция № 2 и 720 (седемстотин и двадесет) броя възглавници по Обособена позиция № 3, подробно описани в Техническата спецификация за съответната обособена позиция.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 077 600.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
"Доставка на преносими модулни палатки"
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39522530 Палатки
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на 60 (шестдесет) броя пневматични модулни палатки, съгласно изискванията, посочени в документацията на поръчката.
"Доставка на походни легла"
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39522520 Походни легла
Доставка на 720 (седемстотин и двадесет) броя походни легла, съгласно изискванията, посочени в документацията на поръчката.
"Доставка на възглавници"
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39516120 Спални възглавници
Доставка на 720 (седемстотин и двадесет) броя възглавници, съгласно изискванията, посочени в документацията на поръчката.