II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy 288-13).
Reference number: 701801493/01
II.1.2)Main CPV code44212380 Parts of structures
II.1.4)Short description:
Przedmiotem przetargu jest dostawa łączników do wzmacniania obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych – (grupa asortymentowa 288-13) w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Formularzu Ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)44212380 Parts of structures
II.2.4)Description of the procurement:
Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi Q 27 l-345-355 nakrętka M27 długość gwintu min 110 mm jarzmo z płaskow. 70x20x240 mm rozstaw otworów 180 mm mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej - 12 500 szt. Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi q 27 l-495-505 nakrętka M27 długość gwintu min 110 mm jarzmo z płaskow. 70x20x240 mm rozstaw otworów 180 mm mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej - 1 000 szt. Zespół elementów złącznych (strzemię) przedłużono-poszerzone ze śrubami hakowymi Q 27 l-495-505 nakrętka M27 długość gwintu min 110 mm jarzmo z płaskow. 70x20x240 mm rozstaw otworów 180 mm mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej - 2 510 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25 z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-260 - 280; długość gwintu min 90 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 700 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25 z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 - 310; długość gwintu min 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 300 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-255 - 275; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 26 636 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-260 - 280; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 8 650 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 - 310; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 4 800 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-320 - 340; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 2 770 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-225 - 235; długość gwintu min 80 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 600 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-320 - 330; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 34 940 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-260 - 270; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 87 650 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 - 300; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 11 290 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-320 - 330; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 300 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29 z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 - 310; długość gwintu min 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 5 100 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/32 z obudową chodnikową V32/36 Ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-295 - 305; długość gwintu min 150 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 4 700 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/V36 z obudową chodnikową V32/V36 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-295-305; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 3 050 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/36 z obudową chodnikową V32/36 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 - 300; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 65 042 szt.
Złącze kątowo-stropnicowe kute uniwersalne V29/V32/V34/V36 z śrubami hakowymi z pręta Q 20 gwint M22 L-395-405 mm do łączenia prostych stropnic kotwiowych z odrzwiami obudowy chodnikowej - 14 112 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V25 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-265 - 275; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwinT Q 27 - 550 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-230 - 240; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 40 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25 z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 - 310; długość gwintu min 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 10 030 szt.
Złącze kątowo-stropnicowe uniwersalne V29/V32/V34/V36 z śrubami hakowymi z pręta Q 20 gwint M22 L-375-385 mm do łączenia prostych stropnic kotwiowych z odrzwiami obudowy chodnikowej - 900 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/36 z obudową chodnikową V32/36 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 - 300; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 2 000 szt.
Łącznik spągnicowy 1xelementowy do łączenia części spągnicowej z odrzwiami z kształtownika V32/V34/V36 obudowa chodnikowa - 400 szt.
Łącznik spągnicowy 2xelementowy dolny kpl do łączenia części spągnicowej z odrzwiami z kształtownika V32/V34/V36 obudowa chodnikowa - 2v000 szt.