II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych - Patentus dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 292-10-07.
Nuorodos numeris: 701902805
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42419800 Konvejerių dalys
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42419800 Konvejerių dalys
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:
Kadłub napędowy wzmocniony
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Łącznik sekcji uniwersalny
Pirkimo dalies Nr.: 6
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Segment dołączny napędu wysypowego
Pirkimo dalies Nr.: 8
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
Zespół wału napędu zwrotnego
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zespół wału napędu wysypowego
Pirkimo dalies Nr.: 12
Wyrzutnik łańcucha napędu wysypowego
Pirkimo dalies Nr.: 13
Płyta wyrzutnika napędu wysypowego
Pirkimo dalies Nr.: 14
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
Wyrzutnik łańcucha napędu zwrotnego
Pirkimo dalies Nr.: 16
Płyta wyrzutnika napędu zwrotnego
Pirkimo dalies Nr.: 17
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 18
Łącznik belki układu przesuwnego
Pirkimo dalies Nr.: 19
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 20
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 21
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 22
Sworzeń Eicotrack z zabezpieczeniem
Pirkimo dalies Nr.: 23
Pozostałe części zamienne
Pirkimo dalies Nr.: 24
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902805
II.1.2)Główny kod CPV42419800 Części przenośników
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych - Patentus dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42419800 Części przenośników
II.2.4)Opis zamówienia:
Łącznik zewnętrzny wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Śruba młotkowa wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 3
Kadłub napędowy wzmocniony wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Wieszak trasy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Łącznik segmentów trasy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 6
Łącznik sekcji uniwersalny wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Wał jednostronny wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 8
Segment dołączny napędu wysypowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Obudowa sprzęgła wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Wyrzutnik łańcucha wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 11
Zespół wału napędu zwrotnego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 12
Zespół wału napędu wysypowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 13
Wyrzutnik łańcucha napędu wysypowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 14
Płyta wyrzutnika napędu wysypowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Ostroga rynny dołącznej wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 16
Wyrzutnik łańcucha napędu zwrotnego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 17
Płyta wyrzutnika napędu zwrotnego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Łącznik prowadnicy kabla wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 19
Łącznik belki układu przesuwnego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Ostrogorynna liniowa wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
Ostrogorynna rewizyjna wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
Prowadnica kabla wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 23
Sworzeń Eicotrack z zabezpieczeniem wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Część nr: 24
Pozostałe części zamienne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.