II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych Glinik dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo Produkcyjny w 2019 r. - nr grupy 295-27-02
Nuorodos numeris: 511902407
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Siłownik stropnicy Q120/63X230 + transporder
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Siłownik stropnicy Q120/63X230 + transporder wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Przesuwnik Q135/100X815 + transporder
Pirkimo dalies Nr.: 2
Przesuwnik Q135/100X815 + transporder wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Przesuwnik korekcyjny wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik Q 120/63X75 prawy
Pirkimo dalies Nr.: 4
Siłownik Q 120/63X75 prawy wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik Q 120/63X75 lewy
Pirkimo dalies Nr.: 5
Siłownik Q 120/63X75 lewy wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik stropnicy wysuwnej Q 90/63X800
Pirkimo dalies Nr.: 6
Siłownik stropnicy wysuwnej Q 90/63X800 wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Podnośnik spągnicy wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 511902407
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6