Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: 21.476-DBV
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De onderhavige opdracht betreft een brand– en uitgebreide gevarenverzekering ten behoeve van eigendommen van de Gemeente Den Haag, waaronder scholen, musea, de tramtunnel en theater Amare. De totaal verzekerde som van deze opdracht bedraagt circa 3 800 000 000 EUR.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De totaal verzekerde som van deze opdracht bedraagt circa 3 800 000 000 EUR.