V URL adresách oznámení v elektronických formulároch je chyba. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Medzitým vám odporúčame odstrániť čiarku (alebo akýkoľvek iný špeciálny znak) na konci URL adresy. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.
Služby - 307199-2023
Slovensko-Bratislava: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
2023/S 098-307199
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Služby
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Front-end vývoj digitálnych služieb
Referenčné číslo: MAGS OVO 51624/2023
II.1.2)Hlavný kód CPV
72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb v oblasti front-end vývoja, ktoré spočíva predovšetkým v technickom vývoji pripravených a otestovaných vizuálnych prvkov prostredníctvom front-end technológií (Typescript, React, Nextjs, Tailwindcss). Podrobnejšie informácie sa nachádzajú v súťažných podkladoch a v ich prílohách.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 500 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Verejný obstarávateľ požaduje 4 medior front-end developerov a 2 senior front-end developerov
Predpokladaný počet hodín:
Medior front-end developer - 5556 hodín
Senior front end developer - 3527 hodín