II.1.6. folyt: Részajánlattétel kizárása: a beruházás egy, egymásra épülő, egyidőben végzendő kivitelezési tevékenységet jelentő műszaki egységet képez.
2. Tárgyi eljárásra történő jelentkezés előfeltétele az EKR rendszerben történő ajánlattevői regisztráció összhangban a 424/2017. (XII. 19.) Korm. rendelet rendelkezéseivel.
5. AK nem alkalmazza a Kbt. 75. § (2) bekezdés e) pontjának rendelkezéseit.