II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
ZP/28/2022 – Dostawa sprzętu medycznego do monitorowania pacjenta dla Instytutu „CZMP”
Numer referencyjny: ZP/28/2022
II.1.2)Główny kod CPV33195000 System monitorowania pacjentów
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego do monitorowania pacjenta dla Instytutu „CZMP”
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33195000 System monitorowania pacjentów
II.2.4)Opis zamówienia:
Pakiet nr 1 - Materiały eksploatacyjne do respiratora Babylog VN-500
Pakiet nr 2 – Czujnik do inkubatora Dräger
Pakiet nr 3 – Czujnik do inkubatora Giraffe
Pakiet nr 4 – Igła z kulką
Pakiet nr 5 – Łącznik oral/luer
Pakiet nr 6 – Układy oddechowe kompatybilne z respiratorem Babylog 8000
Pakiet nr 7 – Materiały eksploatacyjne do respiratora Babylog VN-500 - płucka testowe i układy oddechowe
Pakiet nr 9 – Filtr oddechowy, dwururowy układ pediatryczny
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Pakiet nr 10 – Stabilizator do rurek intubacyjnych
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Pakiet nr 11 - Asortyment do kardiomonitora Comen
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Pakiet nr 12 - Czujniki do pomiaru saturacji kompatybilne z kablami z pakietu nr 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Pakiet nr 13 – Akcesoria SpO2, kompatybilne z kardiomonitorem MP70 firmy Philips
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Pakiet nr 14 – Kable do mankietów wielorazowych kompatybilne z kardiomonitorem MP70 firmy Philips
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Pakiet nr 15 – Mankiety jednorazowe i wielorazowe noworodkowe, do kardiomonitora Philips IntelliVue, kompatybilne z kablami z pakietu nr 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Pakiet nr 16 – Sondy do pomiarów temperatury
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
Pakiet nr 17– Asortyment do pomiaru ciśnienia krwawego.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Pakiet nr 18– Elektrody Invivo
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
Pakiet nr 19– Asortyment kompatybilny do respiratora Leoni Plus
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Pakiet nr 20 - Siatki Polipropylenowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
Pakiet nr 21– Akcesoria do aparatu EEG
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
Pakiet nr 22– Akcesoria do Aeroneb 1000
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
Pakiet nr 23– Asortyment do wstrzykiwacza Medrad Stellant
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
Pakiet nr 24 – Asortyment kompatybilny do kardiomonitora Goldway
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
Pakiet nr 25 – Akcesoria do kardiomonitora Infinity Delta Dräger
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
Pakiet nr 26 – Asortyment kompatybilny do aparatu Dräger Babyleo
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
Pakiet nr 27 – Asortyment do wychwytywania cytokin