Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Paslaugos - 307383-2020
Belgija-Briuselis: Taksonominės kompetencijos Europoje vertinimas – taksonomų „Europos raudonoji knyga“
2020/S 126-307383
Skelbimas apie pirkimą
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Taksonominės kompetencijos Europoje vertinimas – taksonomų „Europos raudonoji knyga“
Nuorodos numeris: ENV/2020/OP/0018
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Taksonomų kompetencija yra nepakeičiama renkant duomenis, informaciją ir žinias apie vabzdžius, kurios, savo ruožtu, yra būtinos kurti ir įgyvendinti veiksmingą jų išsaugojimo politiką. Pagal šią sutartį bus vertinama turimos taksonominės kompetencijos, susijusios su vabzdžiais, būklė ir teikiamos rekomendacijos, kaip panaikinti spragas. Taip pat bus kuriama komunikacijos priemonė – taksonomų „Europos raudonoji knyga“, siekiant didinti informuotumą apie taksonomų svarbą ir spręsti jų skaičiaus mažėjimo problemą.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 100 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Taksonominės kompetencijos Europoje vertinimas – taksonomų „Europos raudonoji knyga“.