Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS ICT Hardware - Touchscreens
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30231320 Touchscreenmonitors
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op de DAS voor de levering van ICT hardware - Touchscreens voor Het Sticht te Zeist. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze touchscreens ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is niet bekend. Het gaat om alle touchscreens die Het Sticht gedurende deelname aan het DAS uitvraagt.