Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup programového vybavenia NASES
Referenznummer der Bekanntmachung: 250-2022/4131
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom dynamickom nákupnom systéme (DNS) je obstarávanie programového vybavenia medzi ktoré patrí: softvérové balíky a informačné systémy, softvérový balík na zaistenie bezpečnosti, antivírusový softvérový balík, rôzne softvérové balíky a počítačové systémy, technická podpora, služby informačných technológií, služby týkajúce sa podpory systému, softvérové podporné služby, dodávky softvéru, počítačové podporné služby a dopravné služby.
Cieľom zriadenia DNS je flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa reálnych potrieb verejného obstarávateľa, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy.
Predmetom zákazky, na ktorú sa toto oznámenie vzťahuje, je dodanie licencií rozšírenie licencií už existujúcej API Gateway / integračnej platformy pre projekt: Zvyšovanie úžitkovej hodnoty digitálnych služieb pre občanov, podnikateľov a inštitúcie verejnej správy (ďalej len MÚPVS) vrátane inštalácie a základného nastavenia.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48730000 Sicherheitssoftwarepaket
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: