Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS inhuur leerkrachten Primair Onderwijs
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op de DAS voor de inhuur van leerkrachten in het primair onderwijs voor diverse onderwijsorganisaties. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse leerkrachten voor in het primair onderwijs geworven en ingehuurd. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Tweemaal per jaar wordt dit DAS gerectificeerd om nieuwe onderwijsorganisaties toe te laten als opdrachtgevers.
Op dit moment zijn de volgende onderwijsorganisaties opdrachtgevers binnen dit DAS: PROOLeiden
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Voor nadere toelichting over het gebruik van het Negometrix platform en de instructie voor het indienen van het Verzoek tot deelname, verwijzen wij u graag naar de supportpagina.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het betreft een Dynamisch Aankoop Systeem voor het inhuren van leerkrachten in het primair onderwijs.