Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Multimediju aprīkojums studiju procesa nodrošināšanai
Nuorodos numeris: RSU 2023/57/AK
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas32300000 Televizijos ir radijo imtuvai ir garso ar vaizdo įrašymo arba atkūrimo aparatai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 139 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)32300000 Televizijos ir radijo imtuvai ir garso ar vaizdo įrašymo arba atkūrimo aparatai
32320000 Televizijos ir garso bei vaizdo aparatūra
32322000 Daugialypės terpės įranga
32341000 Mikrofonai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: