Dienstleistungen - 308768-2022
Polen-Goleniów: Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
2022/S 109-308768
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Goleniów
Referenznummer der Bekanntmachung: WGG.271.4.2.2022.KJ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1.Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem:
1.1. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Goleniów oraz z PSZOK.
1.2. Odbiór, transport odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkanych stanowiących własność Gminy Goleniów.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem:
2. W zakresie: Odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Goleniów oraz z PSZOK przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca odbiór i przekazanie do miejsca zagospodarowania odpadów komunalnych wytwarzanych na terenie miasta i gminy Goleniów z nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, tj. nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, z nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (dotyczy zarówno nieruchomości o zabudowie jedno-, jak i wielolokalowej) oraz odbiór i przekazanie do miejsca zagospodarowania odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), a także odbiór i zagospodarowanie wybranych frakcji odpadów zbieranych selektywnie z aptek, obiektów użyteczności publicznej oraz odbiór i zagospodarowanie wybranych frakcji odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).2.1. Szacuje się ilość odpadów komunalnych do odebrania w wysokości 29 567,07 Mg w okresie obowiązywania umowy.
3. W zakresie: Odbiór, transport odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkanych stanowiących własność Gminy Goleniów przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca odbiór i przekazanie do miejsca zagospodarowania odpadów komunalnych z budynków i innych nieruchomości niezamieszkanych, nieobjętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, stanowiących własność Gminy Goleniów oraz będących w dyspozycji Gminy Goleniów, zlokalizowanych na terenie miasta Goleniów i obszarach wiejskich, a także odpadów zebranych w trakcie akcji porządkowych, imprez organizowanych przez Gminę Goleniów i jednostki jej podległe. Usługi wywozu odpadów dotyczą odpadów niesegregowanych (zmieszanych) oraz segregowanych z podziałem na frakcje: papier, metale, tworzywa sztuczne i odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, bioodpady, a także odpadów wielkogabarytowych. 3.1. Zamawiający szacuje następujące ilości odpadów komunalnych do odbioru i przekazania do zagospodarowania: 1 621,60 Mg.