Servicios - 309234-2019
Rumanía-Brașov: Servicios de estudios catastrales
2019/S 126-309234
Corrigenda
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Servicios
(Suplemento al Diario Oficial de la Unión Europea, 2019/S 111-272353)
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
«Servicii de „Întocmire documentații cadastrale, rapoarte de evaluare și asigurare servicii juridice de asistență și reprezentare în vederea dobândirii prin expropriere [...] detalii pe www.e-licitatie.ro
Número de referencia: DRDPBV/BPDM61/IE-531/29.05.2019
II.1.2)Código CPV principal
71354300 Servicios de estudios catastrales
II.1.4)Breve descripción:
Intocmire documentatii cadastrale, rapoarte de evaluare si asigurare servicii juridice de asistenta si reprezentare in vederea dobandirii prin expropriere/transfer a imobilelor necesare proiectarii si executiei obiectivului de investitie „Autostrada Brasov-Targu Mures-Cluj-Oradea”:
— Lot nr. 1: Sectiunea 1C Targu Mures-Ogra,
— Lot nr. 1: Targu Mures – Ungheni km 0+000-km 4+500 + drum de legatura si
— Lot nr. 2: Ungheni-Ogra km 4+500-km 14+605”,
– Lot nr. 2: Sectiunea 2A Ogra-Campia Turzii,
– Lot nr. 1: Ogra-Iernut km 0+000-km 3+600,
– Lot nr. 2: Iernut-Chetani km 3+600-km 21+500,
– Lot nr. 3: Chetani-Campia Turzii km 21+500-km 37+191.
A. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 de zile.
B. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare: in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor [...] detalii pe www.e-licitatie.ro