Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Contract-cadru pentru furnizarea de fructe și legume proaspete la sediul Frontex
Număr de referinţă: Frontex/OP/1123/2019/DT
II.1.2)Cod CPV principal55521200 Servicii de livrare a mâncării
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectul contractului este furnizarea unui mix de fructe și legume proaspete de bună calitate (banane, mere, morcovi, fructe de sezon), așa cum este descris în specificația tehnică (anexa II). Frontex va încheia un contract-cadru de servicii unic cu candidatul selectat pe baza proiectului de contract inclus în anexa VI la invitația de participare la licitație.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Obiectul contractului este furnizarea unui mix de fructe și legume proaspete de bună calitate (banane, mere, morcovi, fructe de sezon). Frecvența și cantitățile livrărilor sunt incluse în specificațiile tehnice (anexa II).